BMW S1000RR jako naked został przedstawiony przez włoskiego designera Raffaele Poblete. Tajemniczy projekt potężnego streetfightera opartego na sportowym S1000RR pobudza wyobraźnię fanów bawarskiej marki z całego świata.

Jak niedawno pisaliśmy BMW pracuje nad streetfighterem opartym na sportowym S1000RR. Choć Niemcy starannie ukrywają szczegóły dotyczące tego modelu, pozwolili już kilkakrotnie sfotografować testowe wersje motocykla. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku NineT, gdzie początkowe hipotezy okazały się prawdziwe, również w tym przypadku należy się spodziewać podobieństw między propozycją grupy zapaleńców a finalnym projektem.

Entuzjaści bawarskiej marki zastanawiają się, czy nowe BMW będzie po prostu zwykłym S1000RR pozbawionym owiewek czy Bawarczycy przedstawią coś więcej. Potężny, 193 konny silnik i inne rozwiązania pochodzące z flagowego superbike to znakomity materiał na streetfightera z charakterem. O tym jak inżynierowie i designerzy poradzą sobie z tym zadaniem przekonamy się zapewne podczas nadchodzących targów EICMA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.