Przedstawiamy relację zdjęciową z oficjalnego debiutu ekskluzywnego włoskiego skutera Vespa 946 w USA. Premiera, na którą zaproszono śmietankę nowojorskiego showbiznesu zorganizowano w butiku włoskiej marki Bulgari na Manhattanie.

Vespa 946 jest najważniejszym modelem w ofercie Piaggio. Futurystyczny wygląd, który jednocześnie silnie nawiązuje do pierwszego modelu marki został doposażony najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Włosi postawili sobie za cel stworzenie kultowego gadżetu retro na wzór Mini lub Fiata 500. Ich zamysł znakomicie podkreśla horrendalna cena, która w Polsce wynosi niemal 38 000 zł.

Mając tak starannie przygotowany produkt, zdecydowano się na zaproponowanie go bogatej i lubiącej gadżety amerykańskiej klasie średniej. Jak już informowaliśmy, prezentacja 946 odbyła się w czwartek, 24 października, w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na Manhattanie – ekskluzywnym butiku Bulgari.

Serwis internetowy, który umożliwia klientom składanie zamówień i dostosowywanie rozmaitych opcji do własnych wymagań uruchomiono już w maju. Zainteresowanie klientów, mimo wysokiej ceny i ogólnoświatowego kryzysu przerosło najśmielsze oczekiwania producenta.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.