Ducati w ofensywie. Claudio Domenicali zapowiada cztery nowe modele

-

Cztery nowe modele Ducati zapowiedział podczas wywiadu dla magazynu Businessweek Claudio Domenicali, dyrektor generalny włosko-niemieckiego koncernu. Wśród tych nowości znajdzie są Panigale 899 oraz oczekiwany Ducati Scrambler.

Claudio Domenicali był podczas wywiadu niezwykle oszczędny w słowach, dlatego nie znamy żadnych szczegółów dotyczących dwóch pozostałych modeli. Jedyną istotną wskazówką jest informacja, że nowe motocykle będą „współdzieliły sportowego ducha marki” jak tajemniczo określił to Domenicali.

W dalszym ciągu ogromne emocje wzbudza zapowiadany od dawna Ducati Scrambler. Odwołania włoskiej marki do własnej historii nie zawsze były szczęśliwe jak pokazuje przykład modelu SportClassic. Biorąc jednak pod uwagę ogromną popularność motocykli typu scrambler na rynku amerykańskim, Ducati może patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Claudio Domenicali podkreślił także, że współpraca z koncernem Volkswagena pozwoli na zdobywanie nowych rynków. W pierwszej kolejności koncern skupi się na Chinach i Indiach.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY