Mamy znakomitą wiadomość dla miłośników elitarnych włoskich motocykli. Dzięki firmie Bimota Polska już pod koniec marca odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego salonu tej marki w Warszawie.

Marka Bimota powstała w 1973 roku. Z fabryki w Rimini przez wiele lat wyjeżdżały sportowe motocykle o unikatowej konstrukcji, bazujące na silnikach japońskich producentów. Marka osiągała też spore sukcesy w wyścigach motocyklowych. W latach 90. wpadła w poważne tarapaty, które skończyły się zakończeniem działalności. Firma odrodziła się w 2003 roku pod skrzydłami nowych właścicieli. Kilka lat temu Bimota miała przygodę na polskim rynku, niestety bez powodzenia.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Bimota w Warszawie (1)Miejmy nadzieję, że kolejne podejście okaże się bardziej szczęśliwe. Przekonamy się o tym pod koniec marca, kiedy otwarty zostanie salon przy ul. Puławskiej 579 w Warszawie. Dla miłośników drogich włoskich jednośladów będzie to okazja do osobistego kontaktu z maszynami, do których wzdychali wyłącznie na zdjęciach. Dokładną datę otwarcia salonu poznamy już niebawem.

Bimota w Warszawie (4)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.