W dzisiejszym, siódmym już odcinku “TT Legends” wybierzemy się do naszych zachodnich sąsiadów. Ośmiogodzinny wyścig na niemieckim torze Oschersleben jest bardzo ważny dla końcowej klasyfikacji w całym cyklu TT.

Niemiecka edycja cyklu TT przebiega w atmosferze swojskiego pikniku – słychać orkiestry dęte a w powietrzu unosi się zapach pieczonej kiełbasy. To raj dla Johna McGuinessa, wielkiego smakosza tradycyjnych wędlin, który już dawno poddał się w walce z nadwagą, ale swoimi sukcesami skutecznie zamyka usta krytykom.

Legendy Tourist Trophy – Oschersleben

Poznamy też tajniki pracy mechaników, z których każdy wyspecjalizował się w określonej działce i wykonuje swoją robotę z precyzją i szybkością automatu. Spora w tym zasługa częstych ćwiczeń czasowych, organizowanych przez managera teamu. Najlepszego dnia nie miał Ulf, członek teamu odpowiedzialny za tankowanie, którego misiowata aparycja i ciężki niemiecki akcent budzą jednak niekłamaną sympatię.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Przemyślana strategia paliwowa teamu pozwoliła mu na jedno tankowanie mniej niż pozostałe ekipy, co pozwoliło na zajęcie wysokiego, czwartego miejsca. Za tydzień kolejny odcinek, a w nim słynne 24 godziny w Le Mans, w czasie których wszystko może się zdarzyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here