Dirty Thirty, czyli dziwadło z naprawdę dużym przednim kołem [GALERIA]

-

Niemiecki tuner z Baden-Baden, firma Rick’s Motorcycles, przedstawiła customa Dirty Thirty. Nazwa motocykla wzięła się od zastosowanej z przodu obręczy o średnicy… 30 cali. Konstruktorzy starają się o homologację do ruchu drogowego.

Tunerzy z Rick’s Motorcycles zbudowali już wcześniej podobny motocykl – był to prototypowy Harley Davidson, który pokazywany był w Rzymie podczas obchodów 110 rocznicy powstania amerykańskiej marki. Tamten egzemplarz stworzono jednak dla rozrywki i nigdy nie planowano uzyskać na niego homologacji drogowej.

Dirty Thirty, utrzymany w modnej teraz matowej czerni wygląda naszym zdaniem komicznie. Stylem przypomina przedwojenny film o Drakuli, a tak ogromne koło z przodu sprawia, że reszta motocykla wygląda na skurczoną.

Ceny tego dziwadła na razie nie ujawniono. Motocykl czeka jeszcze bardzo surowa niemiecka procedura homologacyjna.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY