Ciekawostki. Honda Bonda sprzedana. 13 razy drożej niż nowa z salonu

-

Za równowartość pół miliona złotych (101 400 funtów brytyjskich) została sprzedana na aukcji zmodyfikowana Honda CRF450R, dosiadana przez Daniela Craiga w filmie Skyfall. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

 

Honda, biorąca udział w otwierających film scenach pościgu otrzymała 67 ofert od 40 nabywców. Danych zwycięzcy nie podano. Wylicytowana kwota sprzedaży prawie 15-krotnie przewyższa cenę nowego egzemplarza z salonu (w Polsce model 2013 kosztuje 34 600 zł) i według organizatorów jest znacznie wyższa od spodziewanej.

 

Ciekawostki. Honda Bonda sprzedana. 13 razy drożej niż nowa z salonu

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY