Chłopaki się nudzą, czyli skakanie motocyklem na skakance [FILM]

-

Jak zareagowalibyście, gdyby wasz kolega zaproponował by poskakać motocyklem na skakance? Tak, my też byśmy się śmiali i radzili odstawienie marihuany.

A jednak niektórzy motocykliści właśnie w taki sposób postawili spędzić czas wolny – lub zabić nudę towarzyszącą rutynowym przejażdżkom po lesie. Oto Benoit Dagnicourt, któremu należy się dobre piwo (nie jedno, rzecz jasna) za mistrzowską i kompletnie nieprzydatną umiejętność skakania trialówką przez skakankę.

Nawet jeśli dobra trialówka jest lekka, to jednak wciąż sporo waży. A Benoit skacze sobie na niej nie gorzej niż Piotrek Żyła w Predazzo. Ależ musiało się chłopakom nudzić.

Skakanie motocyklem na skakance

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY