Wyprawa motocyklowa dookoła Australii i pomoc niepełnosprawnym dzieciom – te dwie idee połączyła Kinga Tanajewska, Polka mieszkająca na tym kontynencie. Kinga chce pomóc klinice Shepherd Centre, opiekującej się głuchymi dziećmi.

Kinga Tanajewska to pasjonatka motocykli, która wykorzystuje każdą chwilę, by realizować swą pasję. Pisze o sobie tak: Motocykle zawsze mnie pasjonowały; zaczęłam jeździć jako nastolatka i nigdy nie oglądałam się za siebie.

Choć Kinga jeździła dotychczas po asfalcie, ogromne przestrzenie australijskiego interioru rozbudziły u niej zew enduro. Najnowszym pomysłem naszej rodaczki jest wyjątkowa wyprawa motocyklowa: połączenie wspaniałej motocyklowej przygody i szlachetnej idei pomocy niepełnosprawnym dzieciom.

Samotna wyprawa motocyklowa Kingi dookoła Australii będzie relacjonowana na stronie internetowej  i na Facebooku. Wspomóc klinikę Shepherd Centre można natomiast za pośrednictwem tej strony.

Będziemy śledzić podróż naszej rodaczki i z niecierpliwością czekamy na relację z tej wyprawy.

5 KOMENTARZE

  1. Podróż dookoła Australii na motocyklu to moje największe marzenie w życiu .Najpierw pojechał kolo na Virago 250 , potem ratownik ze Szczecina na GS1200 ,a teraz ta fajna Laska i to na BMW z Acropem. Albo jest tak dobra ,albo jej facet przygotował jej maszynkę .Trzymam kciuki i proszę o relacje .Good Luck:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here