Yamaha pracuje nad czterokołowcem, w którym zostanie wykorzystany silnik z modelu MT-09. Buggy Yamaha, łączący w sobie cechy quada i terenówki, będzie bezkompromisowym narzędziem dobrej zabawy w każdym terenie.

Buggy to rodzaj odkrytego samochodu, wyposażonego w klatkę bezpieczeństwa. Pojazdy takie są niezwykle popularne w regionach nadmorskich, gdzie wykorzystuje się je do szaleństw na wydmach.

Ze względu na prostą konstrukcję i niską masę, buggy świetnie radzą sobie także w trudnym terenie – coraz więcej producentów oferuje takie pojazdy jako alternatywę dla quadów.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Buggy Yamaha na bazie MT-09
Buggy Yamaha na bazie MT-09

Dynamiczne ujęcia i iście marsjański krajobraz przedstawiony w firmie reklamowym buggy Yamaha pozwalają sądzić, że głównym zadaniem nowego pojazdu będzie dostarczanie frajdy podczas ostrej zabawy w każdym terenie. Temu celowi służy zastosowanie w buggy Yamaha  trzycylindrowego silnika pochodzącego z modelu MT-09, który zaskakuje dynamiką i żywiołowością.

Buggy Yamaha na bazie MT-09

Wbrew informacjom zamieszczonym na kilku portalach motocyklowych, nowość Yamahy nie będzie terenową wersją MT-09. Świadczą o tym przede wszystkim dwa ślady, które buggy zostawia na pisaku (widoczne na filmie), ale także używane przez większość źródeł określenie “side-by-side”, oznaczające właśnie buggy.

Buggy Yamaha na bazie MT-09. Czterokołowiec do dobrej zabawy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.