Ten niesamowity chopper Big Bear Athena ProStreet to potężna mieszanka rzetelności, mocy komfortu i wspaniałego wyglądu. Custom ten dostępny jest w trzech wersjach: jako zestaw do montażu, w wersji gaźnikowej lub z wtryskiem paliwa.

Athena ProStreet wyposażona jest w masywną, nisko poprowadzoną ramę, w której zamontować można jedną z jednostek napędowych S&S: V111 dla wersji gaźnikowej lub z wtryskiem oraz 116 X-Wedge dla wersji z wtryskiem.

Motocykl dysponuje ogromnym momentem obrotowym: 153 Nm. Za zatrzymanie odpowiadają czterotłoczkowe zaciski hamulcowe z przodu i z tyłu. Dla wymagających przewidziano możliwość montażu 23-calowej obręczy z przodu.

Siodło, jak przystało na choppera, umieszczone jest bardzo nisko. Charakterystycznym elementem jest wahacz Diabli Ogon, który znakomicie współgra z błotnikami dodając motocyklowi jeszcze więcej ekskluzywności.
Firma Big Bear oferuje Athenę ProStreet w różnych opcjach. Ceny zaczynają się od 28 tys. dolarów (90 tys. zł) za zestaw do montażu. Najdroższa wersja gotowego motocykla kosztuje 49 tys. dolarów (160 tys. zł), z największym silnikiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.