Tomasz Jarzombek jest zawodnikiem zespołu Rabin Racing Team, który startuje w Pucharze Polski w klasie 250. Ten utalentowany kierowca ma już za sobą kilka sukcesów, ale teraz z pełną dumą może pochwalić się również rekordem Toru Poznań na motocyklu o pojemności 250 cm3.

  • Tomasz Jarzombek jest zawodnikiem polskiego zespołu Rabin Racing Team i w 2020 roku startował w Pucharze Polski Sport 250, w którym zajął 2 miejsce.
  • Rekordowe okrążenie przejechał na motocyklu Kawasaki Ninja 250.
  • Czas okrążenia to 1:53.085.

Rekordowe okrążenie udało się przejechać 11 września 2020 roku na 10-letniej Kawasaki Ninja 250 z oryginalnym silnikiem o mocy 32 KM. Na motocyklu założone były opony Bridgestone R11, w których zostało ustawione ciśnienie na ciepło – z przodu 2,25 Bara, natomiast z tyłu 1,9. Optymalnym ustawieniem napędu według zespołu był łańcuch o rozmiarze 415 i przełożeniach 18/55. Pozwoliły one na uzyskanie maksymalnej prędkości 165 km/h na prostej startowej.

Kurtka Rebelhorn Hiflow IV – kolejne wcielenie uniwersalnego hitu nie tylko na lato! [opinia, cena]

Zobaczcie poniższe wideo z rekordowego okrążenia oraz późniejszą analizę przejazdu, której dokonał sam zawodnik. Zwrócił w niej między innymi uwagę na miejsca rozpoczęcia hamowania, poprawny apeks czy zmianę biegów. A wy jakim czasem możecie pochwalić się na Torze Poznań?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.