Przepiękna Skandynawia wciąż pozostaje zagadką dla wielu Polaków. Z myślą o sezonowym wypoczynku przyzwyczailiśmy się raczej do wybierania ciepłych krajów, tymczasem chłodna i tajemnicza Szwecja wciąż ma nam bardzo dużo do zaoferowania. Jednym z pomysłów na nietuzinkowe rozpoczęcie ciepłego sezonu jest wycieczka motocyklem właśnie do Szwecji.

Motocyklem do Szwecji – ruszaj z nami po przygodę i po szczęście!

Jesteś zapalonym motocyklistą lub motocyklistką? Nie wyobrażasz sobie życia bez dwóch kółek i ekscytującej szybkości? Chcesz rozpocząć wiosenny sezon motocyklowy inaczej niż każdego roku? Motor daje Ci wymarzoną wolność? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak”, to najwyższy czas rozważyć wycieczkę motocyklową po Europie. Dziś świat stoi przed Tobą otworem. Zanikają bariery w przemieszczaniu się pomiędzy poszczególnymi krajami, a spełnianie szalonych marzeń staje się prostsze niż jeszcze do niedawna. Urokliwa Skandynawia zaprasza do odwiedzin i gwarantuje moc niezapomnianych wrażeń. Kto raz tu przyjedzie, na pewno zakocha się w tym miejscu i będzie chciał tu jeszcze nie raz powrócić.

Prom do Szwecji ze Stena Line – bezpieczny transport motocykla i jego właściciela

Dzięki limitowanej ofercie Stena Line, możesz zapewnić sobie i swojemu pojazdowi bezproblemowy transport promem. Statek do Szwecji przewiezie Ciebie i Twój pojazd w wyznaczone miejsce. To jednak nie wszystko. Za sprawą zorganizowanej imprezy tematycznej pod nazwą „Motocyklowy Potop” możesz poczuć się silny w grupie, jednocześnie nie zatracając swoich indywidualnych preferencji i ulubionego stylu jazdy. Możesz swobodnie zwiedzać i oglądać przepiękne krajobrazy szkierowego wybrzeża z perspektywy dwóch kółek. Będziesz mieć również okazję przebyć jednośladem jeden z najdłuższych mostów w Europie. Trasy są przygotowane w taki sposób, aby żaden z motocyklistów nie przegapił największych walorów Szwecji, a zarazem mógł dokonać wyboru, co tak naprawdę chce zobaczyć. Całodzienne szaleństwa kończą się grupową wycieczką po mieście.

Rejs do Szwecji. Ekscytująca wyprawa połączona z komfortowym wypoczynkiem

„Motocyklowy Potop” to nie tylko zwiedzanie urokliwych zakątków Szwecji, ale również świetna okazja do porządnego wypoczynku poza domem. W pakiecie uczestnik otrzymuje opcję przewozu motocykla do Szwecji i z powrotem, przepłynięcie promem, liczne atrakcje na pokładzie (m.in. dyskotekę) i 2 noclegi dla 2 osób w kabinie wyposażonej w łazienkę. Ponadto, będąc już na miejscu, turysta ma do dyspozycji miejsce noclegowe w malowniczej Olandii – w 4-osobowym domku z łazienką wraz z bufetem śniadaniowym na campingu wliczonym w cenę. Oprócz oczywistych atrakcji w postaci możliwości jazdy po jednej z tras motocyklowych, uczestnik wyprawy otrzymuje również rozrywkę w postaci wspólnego grillowania. O prowiant nie musisz się martwić – wszystkie niezbędne składniki na grilla (kiełbasy, chleb, keczup, musztarda, węgiel oraz serwetki) będą na Ciebie czekać na miejscu. W drodze powrotnej przysługuje Ci też dostęp do bufetu śniadaniowego. Aby zadbać o bezpieczny pobyt uczestników, organizator gwarantuje ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i pokrycie kosztów leczenia oraz udzielenia niezbędnej opieki medycznej.

Prom do Szwecji – dawka adrenaliny dla żądnych wrażeń i melancholijna toń dla romantyków

Pora odkurzyć zamknięty gdzieś w czeluściach garażu motocykl i wyruszyć w fascynującą podróż! Pozwól sobie na kilkudniowy reset i ucieczkę od codziennych obowiązków. Rzuć się w wir wrażeń!

Na wszystkich miłośników dwóch kółek, którzy zdecydują się wybrać na „Motocyklowy Potop”, na statku Stena Line czeka szereg atrakcji. Szykuj  się na nieprzespane moce i dużą dawkę adrenaliny. Jeśli zabawa na promie zupełnie Cię znuży, będziesz mógł uciec w objęcia Morfeusza w jednej z naszych wygodnych kabin lub oddać się w ciszy kontemplacji toni morskiej, wspaniale odbijającej nocą blask gwiazd i księżyca.

Szczegóły dotyczące podróży promem do Szwecji oraz atrakcji czekających na miejscu wraz z programem rejsu i warunkami przejazdu znajdują się na stronie internetowej organizatora https://www.stenaline.pl/wycieczki/wycieczki-kilkudniowe/motocyklowy-potop. Wyjazd jest zaplanowany na 11 maja 2018 roku, czyli już niedługo. Lepiej nie zwlekać z decyzją, gdyż liczba miejsc jest mocno ograniczona. Nie pozwól odebrać sobie wspaniałych wspomnień!1 KOMENTARZ

  1. lwg
    (NNW) i pokrycie kosztów leczenia oraz udzielenia niezbędnej opieki medycznej – na cały wyjazd w ramach “potopu” czy tylko czas przebywania na promie?
    W maju basen przy domkach w Olandii jest dostępny ? Czy poza głównym sezonem atrakcje na miejscu będą ograniczone?
    Jakie trasy motocyklowe będą dostępne ? Na stronie organizatora nadal nie ma żadnych informacji.
    “Całodzienne szaleństwa kończą się grupową wycieczką po mieście” – jest coś zorganizowane ze strony Stenaline ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.