Przez ostatni weekend intensywnie pracowaliśmy nad zmianą wyglądu i funkcjonalności portalu motovoyager.net. Teraz jest on jeszcze bardziej przejrzysty, a nawigacja po nim – znacznie łatwiejsza i intuicyjna. 

Zmiany wynikały po pierwsze – z konieczności uporządkowania rozrastających się treści, a po drugie – z potrzeby unowocześnienia portalu. Wprowadzilismy najnowocześniejsze, intuicyjne narzędzia, które ułatwią Wam nawigację i wyszukiwanie interesujących treści.

Teraz motovoyager.net to nie tylko nowe logo i unikalne treści, ale i wiele nowoczesnych funkcji, jakich nie mają inne portale motocyklowe.

A oto i najważniejsze zmiany.

1. Uproszczenie górnego menu

 

1.Menu

Górne menu (pod naszym logotypem) zostało podzielone tematycznie na siedem kategorii. Dzięki temu do wyszukania odpowiednich treści wystarczy przyłożyć do niego kursor – odpowiednie działy i podkategorie wyświetlą się automatycznie.

 

2. Rozbudowa strony głównej

 

2.kategorie

Główna strona, od której większość z Was zaczyna lekturę, została znacząco powiększona. Przewijając w dół można zapoznać się ze wszystkimi najnowszymi materiałami z najpopularniejszych kategorii.

 

3. Lista najchętniej czytanych artykułów

 

3.Hity

Na stronie głównej z prawej strony umieściliśmy box Hity miesiąca. Zawiera on pięć najchętniej czytanych artykułów z ostatnich 30 dni.

 

4. Nowy dział “Motoszorty”

 

4.Motoszorty

Motoszorty to po prostu krótkie filmiki związane z motocyklami, które nie wymagają komentarza. Codziennie będziemy publikować jeden taki film – znajdziecie go zawsze z prawej strony na stronie głównej.

 

5. Nowa podkategoria “Pierwsze wrażenia”

 

5.PierwszeWrazenia

Oprócz rozbudowanych testów motocykli, pisanych również przez Was, naszych czytelników, dostępne będą ich okrojone wersje – właśnie w dziale Pierwsze Wrażenia. Każdy z nich to krótki opis subiektywnych doznań, towarzyszących kilkudniowej jeździe testowej na konkretnym modelu motocykla.

 

6. Nowa podkategoria “Wycieczki”

 

6.Wycieczki

Z opisów wypraw wyodrębniliśmy nowy dział. To relacje z wycieczek, głównie weekendowych, źródło inspiracji dla tych, którzy chcą spędzić na motocyklu kilka dni.

Oprócz tego zauważycie zapewne kilka mniej istotnych zmian i poprawek. Wielu z nich nie zauważycie. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim będzie Wam łatwiej docierać do interesujących Was treści i orientować się w nowościach na stronie.

Czekamy na Wasze uwagi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here