Przez ostatni weekend intensywnie pracowaliśmy nad zmianą wyglądu i funkcjonalności portalu motovoyager.net. Teraz jest on jeszcze bardziej przejrzysty, a nawigacja po nim – znacznie łatwiejsza i intuicyjna. 

Zmiany wynikały po pierwsze – z konieczności uporządkowania rozrastających się treści, a po drugie – z potrzeby unowocześnienia portalu. Wprowadzilismy najnowocześniejsze, intuicyjne narzędzia, które ułatwią Wam nawigację i wyszukiwanie interesujących treści.

Teraz motovoyager.net to nie tylko nowe logo i unikalne treści, ale i wiele nowoczesnych funkcji, jakich nie mają inne portale motocyklowe.

A oto i najważniejsze zmiany.

1. Uproszczenie górnego menu

 

1.Menu

Górne menu (pod naszym logotypem) zostało podzielone tematycznie na siedem kategorii. Dzięki temu do wyszukania odpowiednich treści wystarczy przyłożyć do niego kursor – odpowiednie działy i podkategorie wyświetlą się automatycznie.

 

2. Rozbudowa strony głównej

 

2.kategorie

Główna strona, od której większość z Was zaczyna lekturę, została znacząco powiększona. Przewijając w dół można zapoznać się ze wszystkimi najnowszymi materiałami z najpopularniejszych kategorii.

 

3. Lista najchętniej czytanych artykułów

 

3.Hity

Na stronie głównej z prawej strony umieściliśmy box Hity miesiąca. Zawiera on pięć najchętniej czytanych artykułów z ostatnich 30 dni.

 

4. Nowy dział “Motoszorty”

 

4.Motoszorty

Motoszorty to po prostu krótkie filmiki związane z motocyklami, które nie wymagają komentarza. Codziennie będziemy publikować jeden taki film – znajdziecie go zawsze z prawej strony na stronie głównej.

 

5. Nowa podkategoria “Pierwsze wrażenia”

 

5.PierwszeWrazenia

Oprócz rozbudowanych testów motocykli, pisanych również przez Was, naszych czytelników, dostępne będą ich okrojone wersje – właśnie w dziale Pierwsze Wrażenia. Każdy z nich to krótki opis subiektywnych doznań, towarzyszących kilkudniowej jeździe testowej na konkretnym modelu motocykla.

 

6. Nowa podkategoria “Wycieczki”

 

6.Wycieczki

Z opisów wypraw wyodrębniliśmy nowy dział. To relacje z wycieczek, głównie weekendowych, źródło inspiracji dla tych, którzy chcą spędzić na motocyklu kilka dni.

Oprócz tego zauważycie zapewne kilka mniej istotnych zmian i poprawek. Wielu z nich nie zauważycie. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim będzie Wam łatwiej docierać do interesujących Was treści i orientować się w nowościach na stronie.

Czekamy na Wasze uwagi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.