Hyosung pokazał w Mediolanie GD450N Exiv – prototyp, będący rozwinięciem dobrze przyjętego mniejszego modelu GD250N Exiv. Producent postanowił pójść za ciosem i przygotować coś dla bardziej doświadczonych motocyklistów.

Kiedy dwa lata temu Hyosung pokazał małego nakeda GD250N nie mogliśmy się nadziwić, że po nieco siermiężnych i stylistycznie nie najwybitniejszych motocyklach koreańskim designerom udało się stworzyć coś, co naprawdę potrafi zadziwić formą.Hyosung GD450N bez kompromisów kontynuuje tę dobrą stylistyczną passę – ostre linie podporządkowano lepszemu wyeksponowaniu jednostki napędowej i podkreśleniu dynamiki motocykla. Do napędu GD450 zastosowano chłodzony cieczą jednocylindrowy silnik o pojemności 449 cm3 i mocy 48 KM. Hyosung GD450Exiv(1)Przedni widelec posiada możliwość regulacji napięcia wstępnego. Za zatrzymanie motocykla odpowiadają 4-tłoczkowe zaciski hamulcowe i pojedyncze tarcze hamulcowe – 300 mm z przodu i 220 mm z tyłu. Zbiornik paliwa pomieści 11 litrów.

Motocykl w stanie gotowym do drogi waży 145 kg, co daje nadzieję na naprawdę dobre osiągi. Stopień dopracowania konstrukcji sugeruje, że GD450N możemy zobaczyć w salonach już w przyszłym roku. Ceny jak dotąd nie ujawniono.

Hyosung GD450Exiv(2)

1 KOMENTARZ

  1. Rura owinięta fabrycznie taśmą jak w Triumphie. Całkiem możliwe, że o ile Rometowi będzie zależało na sprzedaży Hyosunga (teraz kiedy mają nowy brand bazujący na konkurencyjnym Daelimie wydaje się to wątpliwe), to będzie to maszyna często spotykana jako sprzęt do nauki jazdy na A2. 5 lat gwarancji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.