Przed Wami Horex VR6 Cafe Racer 33 Limited – pod tą przydługą nazwą kryje się stylowa maszyna z niezwykłym silnikiem. Klasyczne kształty połączone z wyrafinowaną techniką zachęcają do głębszego sięgnięcia do kieszeni.

Jedną z legendarnych marek, które zostały niedawno przywrócone do życia jest niemiecki Horex. Motocykle tej firmy, wyposażone w sześciocylindrowe silniki przyprawiają o palpitacje serca – stylem, osiągami i niestety ceną. Prezentowany dziś VR6 Cafe Racer 33 Limited jest kolejnym wcieleniem modelu VR6.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Horex Cafe Racer (5)Jak sama nazwa wskazuje, utrzymano go w stylistyce cafe racer, a dostawcą customowych części jest firma LSL Motorradtechnik. Od pierwowzoru różni się przed wszystkim pojedynczym siodłem, mniejszym przednim błotnikiem i kierownicą typu clip-on. Ponadto znajdziemy w nim pojedyncze, okrągłe przednie światło, zawieszenie Ohlins i solidne hamulce Brembo.

Horex Cafe Racer (14)Z nazwy można wyczytać jeszcze jedno – powstaną zaledwie 33 egzemplarze tego modelu. Cena standardowego Horexa VR6 to 103 000 zł, wersja Cafe Racer jest o 37 tysięcy droższa. Niektórzy właśnie zeszli na zawał, inni uśmiechając się szelmowsko zlecają przelew… Jeśli mielibyśmy wydać takie pieniądze na motocykl, Horex byłby wysoko na liście ewentualnych zakupów.

Horex Cafe Racer (12)

Horex Cafe Racer (11)

Horex Cafe Racer (10)

Horex Cafe Racer (9)

Horex Cafe Racer (8)

[sam id=”12″ codes=”true”]Horex Cafe Racer (7)

Horex Cafe Racer (6)

Horex Cafe Racer (4)

Horex Cafe Racer (3)

Horex Cafe Racer (13)

1 KOMENTARZ

  1. …z Horexem jest podobnie jak z niedawno prezentowanym Diavelem, całość zarówno w pierwszej jak i drugiej odsłonie krótko rzecz ujmując dupy nie urywa, jednak przy wnikliwym spojrzeniu na detale widać kunszt, mistrzostwo i górną półę wartą swojej ceny… .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here