RX3 Cyclone – motocykl, który w Polsce oferowany będzie jako Romet ADV 250, trafi do amerykańskiej policji. Tamtejszy importer przygotował wersję motocykla przystosowaną do służby i zaoferował policji specjalny program współpracy.

RX3 Cyclone to prawdziwy czarny koń tamtejszego rynku motocyklowego. Bardzo atrakcyjna cena i znikomy odsetek awarii sprawiają, że małolitrażowe enduro sprzedaje się znakomicie. Importer dokłada wszelkich starań, by pokazać motocykl jako niezawodny sprzęt – bierze udział w rajdach długodystansowych, także tych najtrudniejszych.


Najnowszym pomysłem amerykańskiego importera, firmy CSC, jest współpraca z policją. Przygotowano serię maszyn przystosowanych do policyjnej służby, wyposażonych w syreny, sygnały świetlne, radiostację i inne typowo policyjne gadżety. Policjanci otrzymają motocykle na 30 dni bez żadnych zobowiązań.

CSC RX3P(4)Importer udziela na RX-3 Cyclone dwóch lat gwarancji. Motocykl otrzymał wszelkie wymagane amerykańskim prawem certyfikaty ekologiczne i homologacyjne. Pierwsze wrażenia z jazdy tym motocyklem znajdziesz tutaj: link.

CSC RX3P(1) CSC RX3P(3)CSC RX3P(2)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.