Pasjonaci jazdy motocyklami chcą ubierać się w stroje, które na długich trasach będą dobrze wyglądały i podkreślą ich indywidualny styl. Tylko gdzie znaleźć dobrej jakości ubrania? I na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Podczas jazdy potrzebujemy ubrań wytrzymałych na działanie wilgoci i słońca, takich, z których nie zejdzie nadruk po pierwszym praniu, a kolor nie wyblaknie po kilku godzinach przejażdżki w upale. Bardzo ważna jest też wygoda – koszulka powinna być idealnie dopasowana.

Materiał nie do zdarcia

Odzież ochronna to jedno, a to, co znajduje się pod nią jest drugą bardzo ważną strefą, ponieważ materiał przylega bezpośrednio do ciała i wpływa na to, jak się czujemy. W podkoszulce z włókna syntetycznego będziemy się pocić, co sprawi, że podróż stanie się uciążliwa. Najlepiej jest wybierać odzież z bawełny, ewentualnie z domieszką, np. lycry, która ładnie podkreśli kształty ciała.

Motocyklistom śmiało można polecić odzież spodnią z bawełny trawionej, która jest odporna na pranie i prasowanie. Ale najważniejszą zaletą, dającą jej przewagę nad innymi materiałami, jest to, że bawełniane koszulki, body, chusty czy bokserki „oddychają”, co sprawia że głowa i ciało nadmiernie się nie pocą. Pamiętajmy tylko, aby odpowiednio dobrać ich rozmiar. Najlepiej jest zmierzyć szerokość w klatce piersiowej i określić długość, jaka nas interesuje, tak by ubranie w żadnym miejscu nas nie obciskało ani też przeciwnie – nie wisiało na ciele za luźno.

Podkreśl swój styl

Jeśli jeździsz chopperem, to wyróżnia cię określony styl, który chcesz podkreślić ubraniem. Ciekawą propozycją są koszulki Choppers Division. Marka tworzy specjalne ubrania dla motocyklistów. Koszulki, bluzy, tuniki, chusty czy longi mają oldschoolowe nadruki, które wyróżniają pasjonatów motocykli.

Masz tu do wyboru wzory, które na stałe zagościły w motocyklowej modzie, a także ich unowocześnione wersje, a przede wszystkim wizerunek Twojej ukochanej maszyny w różnych wariantach. Krzyże, napisy i nieśmiertelne skrzydła orła pokazują innym, kim jesteś. Kolorystyka to przede wszystkim głęboka czerń, w połączeniu z klasyczną bielą i czerwienią – trzy ulubione kolory motocyklistów.

Ciekawą opcją są koszulki, w których nadruk jest przygotowywany techniką druku wywabowego. Jest on praktycznie niewyczuwalny w dotyku, ponieważ farby nie nanosi się na materiał, jak to zazwyczaj bywa. W technice druku wywabowego wzór tworzy się, usuwając pigment koszulki. Takie rozwiązanie sprawia, że nadruki są całkowicie odporne na pranie i prasowanie, dzięki czemu w koszulkach tego typu śmiało można pokonywać kolejne winkle.

Ubrania dla amazonek

Kolekcja damska Choppers Division to t-shirty, bandanki, bluzy, bokserki i tuniki, które pozwalają na co dzień podkreślić, że przynależymy do motocyklowego świata. Napis „Original Lady Biker” i towarzysząca mu maszyna na jednej z koszulek pokazuje jak na dłoni, z kim mamy do czynienia. Znajdziemy tu też nadruki z credo bikerów: „W świecie motocyklistów nie ma ludzi obcych” albo krótkie motto każdego pasjonata maszyn: „No Ride No Life”.

Ciekawe kroje tunik z wydłużonym, asymetrycznym dołem, koszulka na jedno ramię lub z motylkowymi rękawkami sprawiają, że kolekcja ma kobiecy charakter. Jednocześnie czachy, skrzydła, krzyże (tu ciekawie pomyślana krótka tunika „oczy”, z motywem oczu wpisanych w krzyż, będąca świetnym pomysłem) podkreślają wyjątkowy charakter prawdziwej damy na motocyklu – to zawsze twarda sztuka, z którą dobrze jest trzymać sztamę.

Kolekcja została wzbogacona kolorem złotych emblematów lub – tak jak w przypadku koszulki Eagle Freedom – szlachetnego, palonego brązu. Wszystkie propozycje od Choppers Division można podejrzeć online, a przymierzyć w 30 partnerskich sklepach.

Odpowiednia koszulka podkreśli, że motocykle to dla ciebie pasja, a nie tylko hobby – to styl życia, który wymaga odpowiedniej oprawy, a w zamian daje ci olbrzymią satysfakcję i czystą radość z jazdy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ