[sam id=”24″ codes=”true”]Firma Bottpower ujawniła kilka wizualizacji nowego cafe-racera, nad którym pracuje. Motocykl, dla którego bazą jest inny model tunera – XC1 będzie konstrukcją unikalną – jego właściciel będzie mógł przekształcać go w zależności od nastroju.

Jak informowaliśmy, hiszpański tuner Bottpower pracuje nad swoim pierwszym cafe-racerem. Jako bazę do konstrukcji wykorzystano zadziornego XC1, który napędzany był silnikiem Buella. Choć prace nad cafe-racerem trwają już od 9 miesięcy, wygląda na to, że Bottpower ma w zanadrzu sporo niespodzianek do pokazania.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Bottpower Cafe Racer (6)Podczas prac nad nowym modelem zespół tunerów od początku bazował na różnych wersja pierwowzoru. Zdaniem właściciela warsztatu Davida Sancheza, gotowy motocykl będzie skonstruowany niczym z klocków, co pozwoli na łatwą zmianę specyfiki jednośladu w zależności od upodobań jego nabywcy.

Bottpower Cafe Racer (5)W ujawnionych przez Bottpower wizualizacjach widać ogromną dynamikę motocykla – potężny silnik pochodzi z Buella XB12, z tyłu zastosowano lekki rurowy wahacz z pojedynczym amortyzatorem, zaś obudowa reflektora przywodzi na myśl jednoślady z filmu Mad Max.

Bottpower Cafe Racer (4)David Sanchez nie podał jak dotąd daty prezentacji cafe-racera ani też ceny. Choć spodziewamy się, że nie będzie okazyjna ani nawet korzystna, czekamy z niecierpliwością na oficjalną prezentację.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Bottpower Cafe Racer (3)

Bottpower Cafe Racer (2)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.