Ducati uruchamia aplikację mobilną MyDucati App, dzięki której można być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami ze świata Ducati oraz uzyskać dostęp do specjalnych treści i zapowiedzi przeznaczonych wyłącznie dla jej użytkowników.

Dzięki nowej aplikacji ducatisti zawsze mają przy sobie dane swoich motocykli i mogą zlokalizować najbliższego dealera, aby szybko się z nimi skontaktować. W cyfrowym garażu fani mogą skonfigurować swój wymarzony motocykl, aby dzielić się nim ze społecznością, przyjaciółmi i dealerami.

Ducati uruchamia właśnię MyDucati App, aplikację mobilną, dzięki której wszyscy fani mogą pozostawać w kontakcie ze światem Ducati przez cały czas, znajdując wszystko w jednym miejscu.

Dzięki aplikacji MyDucati APP producent motocykli z Bolonii jeszcze bardziej umacnia relacje ze swoją społecznością, oferując Ducatisti doświadczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb, a także ekskluzywny dostęp do świata Ducati. Aplikacja zapewnia wiele unikalnych treści dla członków, m.in. dostęp do zarezerwowanych wydarzeń i ekskluzywnych zapowiedzi nowej oferty.

Aplikacja oferuje wiele funkcji, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości MyDucati. W sekcji Garaż klienci mogą w każdej chwili zapoznać się z dokumentacją swoich motocykli i zawsze mieć przy sobie swoją kartę Ducati – oficjalny dokument Ducatisty. Tutaj entuzjaści mogą też skonfigurować Ducati swoich marzeń, zapisać model i podzielić się nim z przyjaciółmi i dealerami. Ponadto, fani mogą również dostosować sekcję ze zdjęciem własnego motocykla Ducati.

W przestrzeni dedykowanej Dealerom Ducati klienci mogą zlokalizować najbliższego dealera na podstawie geolokalizacji, sprawdzić dostępne usługi i dodać go do ulubionych, aby móc się z nim skontaktować lub umówić na jazdę próbną za pomocą jednego kliknięcia. Natomiast w obszarze Aktualności entuzjaści mogą uzyskać bieżący dostęp do wszystkich informacji o nowych usługach i wydarzeniach organizowanych przez Ducati na całym świecie, wraz z systemem powiadomień, który zawsze będzie ich informował o najważniejszych wydarzeniach.
Aplikacja posiada również sekcję zarezerwowaną dla społeczności Desmo Owners Club (DOC), gdzie członkowie klubu mogą dzielić się swoją pasją do Ducati i korzystać ze wszystkich zarezerwowanych dla nich inicjatyw i korzyści.

W celu uczynienia doświadczenia użytkownika jak najbardziej angażującym i spersonalizowanym, MyDucati oferuje system identyfikatorów, które są odblokowywane po ukończeniu poszczególnych sekcji. Poprzez osiąganie celów, abonenci uzyskują dostęp do promocji i spersonalizowanych usług w oparciu o zainteresowania i preferencje, które wyrazili w ramach korzystania z aplikacji.

Dostępną dla systemów iOS i Android, aplikację MyDucati App można pobrać za darmo z Apple Store i Play Store. Użytkownicy już zarejestrowani w MyDucati mogą szybko zalogować się do aplikacji z użyciem tych samych danych dostępowych, których używają w Internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.