Co w mijającym 2013 roku naszych czytelników interesowało najbardziej? Które materiały były przez Was najczęściej klikane? Oto pierwsza dziesiątka najchętniej czytanych artykułów pod względem liczby odsłon. 

Pierwsza dziesiątka dość wiernie odzwierciedla nasze założenia, związane z powstaniem portalu motovoyager.net. Stworzyliśmy pierwszą w Polsce stronę dla tych motocyklistów, dla których motocykl nie jest wyłącznie środkiem transportu i nie służy głównie do wyścigów od świateł do świateł.

W tegorocznym Top 10 najchętniej czytanych artykułów znalazły się więc materiały, których nie znajdziecie na innych portalach. Są to zarówno teksty związane z turystyką motocyklową i subiektywne testy motocykli, jak również galeria historycznych zdjęć, poradnik oraz dwa nawiązujące do bieżących wydarzeń materiały z działu Aktualności.

Czyli w zasadzie cały przekrój tematyki motovoyagera.

Przedstawiamy 10 najchętniej przez Was czytanych artykułów 2013 roku.

Dzień z życia Hell's Angels (28)10. Dzień z życia Hells Angels [GALERIA]

Jedyny historyczny materiał w Top 10. Wspaniała zdjęciowa relacja sprzed pół wieku, dokumentująca codzienne życie Aniołów Piekieł i ich kobiet. Motocyklowe kadry przeplatane są scenami z rewizji przez policję.

 

tytulowe9. Hondą ST1300 dookoła Polski [WYPRAWA]

Pomysł Irka był dość prosty: przejechać motocyklem wzdłuż granic Polski. Po drodze korzystał z okazji do spotkania się ze znajomymi, którzy zamieszkują różne zakątki naszego kraju. I relacja z tej wyprawy znalazła Wasze uznanie.

Herosi enduro8. Zestawienie kultowych motocykli wyprawowych

Nasz subiektywny ranking dziesięciu najlepszych motocykli wyprawowych w historii wzbudził duże kontrowersje. Był jednak bardzo chętnie przez Was czytany i komentowany.

 

Honda Shadow VT750 to sprzęt wręcz idealny na pierwszy motocykl7. Honda Shadow – test użytkownika

Honda Shadow to jeden z najpopularniejszych chopperów. Nadaje się też znakomicie na pierwszy motocykl. Na tym prostym, mało awaryjnym i tanim sprzęcie setki podróżników przemierzają asfaltem wszystkie zakątki Europy.

 

6. Rajd Dakar i zdradliwa kałuża [FILM]

Jedyna taka kałuża na rajdzie Dakar 2013. Prawie wszyscy motocykliści, którzy usiłowali ją pokonać swój przejazd kończyli upadkiem. Naprawdę warto sobie ten film przypomnieć.

 

To właśnie Szosa Transfogaraska5. Opis Szosy Transfogaraskiej [TRASY]

Szczegółowy opis najchętniej chyba odwiedzanej przez polskich mototurystów trasy motocyklowej znalazł Wasze uznanie. Wybudowany przez Nicolae Ceausescu trakt, biegnący  przez najwyższy odcinek południowych Karpat to cel motocyklowych pielgrzymek z całej Europy.

 

Nowe fakty w sprawie parady w Nowym Jorku4. Motocykliści vs. kierowca terenówki w Nowym Jorku

Jako pierwsi szczegółowo odtworzyliśmy przebieg wydarzeń w bulwersującej sprawie pobicia kierowcy terenówki w Nowym Jorku. Szczegółowy opis wydarzeń wraz z niepublikowanymi dotąd zdjęciami i filmami – na miejscu 4.

tytulowe3. Honda Transalp – test użytkownika

Drugi test motocykla w pierwszej dziesiątce: na trzecim miejscu pod względem liczby odsłon znalazła się Honda Transalp. To popularne enduro produkowane jest nieprzerwanie od 1987 roku.

 

Slider Pasazer2. Biblia plecaczka [PORADNIK]

To największe zaskoczenie. Jedyny materiał poradnikowy w pierwszej dziesiątce nie dotyczył bezpośrednio motocyklistów! To znak, że ogromna część naszych czytelników nie jeździ solo, a nasz portal czytany jest również przez tych, którzy przyjemności podróżowania jednośladem doświadczają z tylnej części kanapy.

Sprawca wypadku okazał się policjantem drogówki1. Motocykliści linczują sprawcę wypadku

Ten smutny i bulwersujący materiał, napisany przez naszego korespondenta w Rosji był najchętniej czytanym przez Was artykułem w 2013 roku. Policjant, który spowodował śmiertelny wypadek z motocyklem został następnie pobity na śmierć kluczem do kół przez kolegów zabitego.



ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.