Kawasaki opublikowało oficjalny film promocyjny swojego najnowszego superbike Ninja H2R. Po niezliczonych zapowiedziach prezentujących detale monstrum z Akashi nadszedł czas na pełną wersję, która budzi prawdziwe emocje.

Kawasaki Ninja H2R to prawdziwa sensacja tego roku. Zapowiadany niezliczonymi publikacjami, napędzany doładowanym silnikiem motocykl o niezwykłej, kosmicznej wręcz stylizacji osiąga w wersji przeznaczonej na tor 300 KM, co nie tylko dla przeciętnego motocyklisty jest wartością oszałamiającą.

[sam id=”11″ codes=”true”]

O tym, jak ważny dla Kawasaki jest model H2R świadczą liczne filmy promocyjne prezentujące najdrobniejsze szczegóły konstrukcji – opracowaną z niewiarygodną precyzją sprężarkę, perfekcyjnie zestrojony układ wydechowy i zaprojektowane do setnej części milimetra elementy aerodynamiczne.

Zbudowany nie do uwierzenia

Ogrom pracy, jaką inżynierowie Kawasaki włożyli w opracowanie i budowę tego modelu sprawia, że hasło promocyjne motocykla Built Beyond Belief (zbudowany nie do uwierzenia) przestaje być tylko pustym sloganem reklamowym, a zaczyna nabierać całkiem realnego charakteru.

[sam id=”11″ codes=”true”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here