Yamaha V-ixion, czyli jak się robi reklamy motocykli w Indonezji

-

W Azji są przynajmniej setki motocykli, które w Europie czy Ameryce Północnej nigdy nie były sprzedawane. Ich nazwy przeciętnemu europejskiemu motocykliście nic nie powiedzą. Oto reklama jednego z takich motocykli – Yamaha V-ixion 150i.

Spot sam w sobie zabawny nie jest, co więcej – jest nawet całkiem nieźle zrobiony (w porównaniu chociażby do reklam pakistańskich motocykli Dabang czy indyjskiego dezodorantu). Na pewno kilka lat temu nie powstydziła by się takiej promocji nowa Suzuki Hayabusa, Ducati Panigale czy starsza siostra, Yamaha R1, przynajmniej na indonezyjskim rynku, na który została przeznaczona.  Spot zabawny staje się dopiero w momencie gdy zdamy sobie sprawę,  że reklamuje motocykl o pojemności silnika 150 ccm  i mocy 14 KM.

Reklama Motocykla Yamaha V-ixion 150i

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY