Czym różni się zwykły motocyklista od tego, który ma na motocyklu napisane “Policja”? Oprócz kilogramów sprzętu policjanci na motocyklu mają do dyspozycji bardzo poważna broń: niezwykłe umiejętności. 

Policjanci na motocyklach to prawdziwy postrach piratów drogowych. Wbrew powszechnej wśród gimnazjalistów opinii wcale nie tak łatwo im uciec, bo umiejętności stróżów prawa są nieporównywalnie większe niż te, którymi dysponuje przeciętny motocyklista.

Aby skutecznie walczyć z drogowymi problemami, policjancie sporo czasu spędzają doskonaląc technikę jazdy. Komenda Główna Policji i komendy wojewódzkie organizują liczne szkolenia, gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów stróżowie prawa ćwiczą skomplikowane manewry.

[sam id=”11″ codes=”true”]

14 KOMENTARZE

  1. Mniejsze KPP pozbywają się motocykli, drogie w utrzymaniu, nie praktyczne, nikt na nich nie chce jeździć, brak specjalistycznych szkoleń !! Jedyne zastosowanie to show podczas procesji :-)

  2. WOWWWWW!!!! no jestem pod wrażeniem:) Teraz Pan umieszczający ten “pokaz” wie czemu gimnazjaliści z nich jadą?

  3. PS: chyba lepiej umieścić coś rzadziej na FB konkretnego niż byle shit na zasadzie “byle się działo”.
    Pozostawiam do przemyślenia.

  4. …rzeczywiście zamieszczony materiał filmowy raczej miernym uzupełnieniem tego artykułu jest, stąd zapewne umieszczenie go w dziale rozrywki w którym to tak powinien być chyba postrzegany,- bez zbędnych emocji … .

  5. MISIEK !! Piękna gaśnica na Tajną Broń Drogówki :-) Lepiej się zatrzymać do kontroli bo jak Tajna Broń zginie w pościgu to dowala z jeszcze innego paragrafu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.