Formuła wyprawy Oversize łamie nieco konwenanse, bo mało kto jeździ w grupach 10-20 osobowych, bo mało kto jeździ na wyprawy terenowe motocyklami ciężkimi, bo jeszcze mniej ludzi obecnie wozi ze sobą pełny ekwipunek biwakowy w terenie, pokonując z nim, w offie, grube tysiące kilometrów. Ale nikt nie powiedział, że ma być wygodnie. Nie ma miękkiej gry…

Łowcy Niewygód to liczna grupa facebookowa skupiająca blisko 10.000 osób. Grupa prześmiewców, żartownisiów i naigrawaczy, ale wszystko utrzymująca w tematyce motocykli adventure i enduro oraz towarzyszących tematów biwakowych, wyprawowych i podróżniczych.

 

Ta wielka, ale zżyta paczka fanów ciężkich motocykli terenowych co jakiś czas nas zaskakuje swoimi pomysłami na imprezy, czy wyjazdy. Śpią zimą w namiotach rozstawianych na plaży, przeprawiają się przez bagna i piachy, atakują podjazdy i zjazdy, drutują i naprawiają… Jednym słowem traktują swoje motocykle zdecydowanie niezgodnie z ich przeznaczeniem… Dziś mamy dla was film z jednej z kilku edycji wieloosobowych wypraw jakie Łowcy Niewygód zrobili na przestrzeni paru lat.

Uwierzcie.. tak duża grupa, wielkich, obładowanych motocykli terenowych, wszędzie gdzie się pojawi, wzbudza niesamowite zainteresowanie. Ludzie zaczepiają, robią sobie zdjęcia, zapraszają na nocleg.. (np. w ogrodzie) i zawsze dzieje się naprawdę dużo.

– Maroko to trzecia z naszych dużych wypraw. – mówi Tomek, jeden z adminów grupy ŁN. -W 20 motocykli objechaliśmy ten kraj w całości. Były wypadki, złamania, duże i małe awarie, grube przeprawy przez wąwozy i piachy pustyni, dzikie noclegi, skorpiony i działania policyjne… Jednym słowem było wszystko co tylko można sobie wymyślić… – dodaje enigmatycznie.

A z resztą zobaczcie sami. Jest moc! Aż chce się tam być z nimi!

Stań się Łowcą Niewygód i zapisz się do grupy entuzjastów ciężkich endurakówi i wszystkiego co z nimi związane…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.