Reklama

Icon Limiter ZX-14R  (ZZR 1400) z warsztatu Icon nie wie co to kompromis . Tunerzy sięgnęli po części z najwyższej półki, wyłącznie renomowanych producentów. Poddany modyfikacjom Kawasaki ZX-14R wygląda jak prawdziwy potwór.

Firmę Icon znamy z poprzedniego projektu – Triumpha Tigera 800. Tym razem tuningowy warsztat producenta kasków wziął się za potężną maszynę Kawasaki. Icon Limiter ZX-14R otrzymał zawieszenie od firmy Ohlins, tylny wahacz firmy Roaring Toyz, obręcze kół od Performance Machine i opony Dunlopa.

Dzięki modyfikacjom silnika, filtrowi powietrza K&N i wydechowi Leo Vince SBK, motocykl osiągnął niesamowity wygląd, przekraczając znacząco seryjną moc 201 KM. Taka bestia potrzebuje dobrych hamulców, zamontowano więc tarcze hamulcowe firmy Galfer.

Reklama

Odpowiedni komfort za kierownicą zapewnia siedzenie marki Saddlemen, zaś zegary PSR i zielona przezroczysta szyba od Hotbodies nadają krzykliwego szyku. Kolorystyka motocykla stanowi hołd dla wyścigowych motocykli Kawasaki z lat 90.

Twórcy Icon Limiter ZX-14R wyszli z założenia, że właściciel musi prezentować się równie dobrze co jego maszyna, dlatego oferują w zestawie kurtkę (Icon Overlord SB1) i kask (Icon Airmada SB1). Panowie z Icon’s workshop naprawdę przeszli samych siebie.

Reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.