Cóż za wspaniała wiadomość! W sezonie 2020 zobaczymy nasz polski zespół w mistrzostwach świata supersportów i co najlepsze nie raz czy dwa podczas występu z tzw. dziką kartą, tylko przez cały sezon!

Zawodnikiem, który zasiądzie za sterami Yamahy R6 będzie… no właśnie niestety nie Polak, a Szwed – Christoffer Bergman. Grzegorz Wójcik, szef Wójcik Racing Team zakłada, że pierwszy sezon upłynie pod znakiem zbierania doświadczenia i uczenia się. Nie tylko zawodnika, ale również mechaników jak i całego zespołu. Dlatego na początku stawiają na bardziej doświadczonego kierowcę, który zna doskonale tory na których odbywają się zmagania oraz całą otoczkę związaną z mistrzostwami świata.

Przeczytaj koniecznie: Wójcik Racing Team zostaje reprezentacją Polski

Wójcik Racing Team nie pierwszy raz nas miło zaskakuje i jesteśmy przekonani, że determinacja i głód sukcesów Grzegorza Wójcika jak i świetnych zawodników, dostarczą nam wspaniałych emocji. Jeśli założenia WRT się spełnią, być może w kolejnych sezonach oglądać ich będzimy mogli w Mistrzostwach Świata Superbików i to z polskimi zawodnikami na japońskich maszynach. Tego sobie jak i wam wszystkim życzę!

Wójcik Racing Team MADE MY DAY!!!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.