Cóż za wspaniała wiadomość! W sezonie 2020 zobaczymy nasz polski zespół w mistrzostwach świata supersportów i co najlepsze nie raz czy dwa podczas występu z tzw. dziką kartą, tylko przez cały sezon!

Zawodnikiem, który zasiądzie za sterami Yamahy R6 będzie… no właśnie niestety nie Polak, a Szwed – Christoffer Bergman. Grzegorz Wójcik, szef Wójcik Racing Team zakłada, że pierwszy sezon upłynie pod znakiem zbierania doświadczenia i uczenia się. Nie tylko zawodnika, ale również mechaników jak i całego zespołu. Dlatego na początku stawiają na bardziej doświadczonego kierowcę, który zna doskonale tory na których odbywają się zmagania oraz całą otoczkę związaną z mistrzostwami świata.

Przeczytaj koniecznie: Wójcik Racing Team zostaje reprezentacją Polski

Wójcik Racing Team nie pierwszy raz nas miło zaskakuje i jesteśmy przekonani, że determinacja i głód sukcesów Grzegorza Wójcika jak i świetnych zawodników, dostarczą nam wspaniałych emocji. Jeśli założenia WRT się spełnią, być może w kolejnych sezonach oglądać ich będzimy mogli w Mistrzostwach Świata Superbików i to z polskimi zawodnikami na japońskich maszynach. Tego sobie jak i wam wszystkim życzę!

Wójcik Racing Team MADE MY DAY!!!1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.