Michał Budziaszek – 16 latek, który swoją motocyklową przygodę zaczynał siedząc na baku i przemierzając pierwsze kilometry wokół domu ze swoim tatą. Dziś zawodnik z dużymi osiągnięciami w wyścigach motocyklowych, który w przyszłym sezonie wystartuje w Yamaha R3 Cup w Niemczech. Panie i Panowie – poznajcie naszego zawodnika!

Pomimo młodego wieku Michał dość szybko zaistniał w świecie wyścigów motocyklowych, tym bardziej, że stricte sportowy okres jazdy rozpoczął dość późno, ale za to z mocnym przytupem. Podczas debiutanckiego sezonu w 2017 roku wystartował w Pucharze PitBike, gdzie zdobył drugie miejsce w klasyfikacji generalnej juniorów. Później było już tylko lepiej – zwycięstwo w klasie STOCK 150 PRO, jako najmłodszy zawodnik oraz awans do klasy SUPERSPORT 300. Niewątpliwy talent i szybki rozwój kariery mocno zaprocentował, zmiana klasy wyścigowej przyniosła starty w barwach największego teamu wyścigowego – Wójcik Racing Team. Aktualnie Michał trenuje wraz z mistrzem Polski klasy SUPERSTOCK 1000 Kamilem Krzemieniem, a za odpowiednie przygotowanie motocykla opisywany już na łamach naszego serwisu – mechanik WRT Adrian Zieliński.

Miło jest nam poinformować o tym, że Motovoyager obejmuje oficjalny patronat medialny nad Michałem Budziaszkiem. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w rozwoju jego motocyklowej kariery i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.