Dla motocyklistów Słowacja to prawdziwy raj. Są tu piękne drogi, niezliczone atrakcje i bajkowe widoki. Moi przyjaciele Katarina i Ivan z MyRoad oprowadzą nas po tym kraju i pokażą dlaczego warto zainspirować się Słowacją.

Ruszam z nowym projektem, który, mam nadzieję, zachęci was do podróży po kraju naszych południowych sąsiadów. Moimi gospodarzami będą Katarina i Ivan z My Road Europe, którzy organizują motocyklowe wycieczki po Słowacji. W odkrywaniu skarbów tego kraju towarzyszyć nam będzie Cardo, producent interkomów Scala Rider.

Słowacja kojarzy mi się z górzystymi, sielskimi widokami, kofolą i langoszami. Motocyklem na Słowację jeździłem wielokrotnie, w pojedynkę i z przyjaciółmi. Bardzo lubię ten kraj, bo choć zapłaciłem tam parę wysokich mandatów, czuję się tam swojsko i błogo. Ten niewielki kraj otulony jest kilometrami motocyklowych dróg, których odkrywanie cieszy za każdym razem tak samo.

Słowacja to także bogactwo atrakcji, o których wciąż wiemy niewiele – w zacisznych wsiach, przycupniętych w bajkowych dolinach, czekają skarby historii, regionalne przysmaki i tradycje, kultywowane przez kolejne pokolenia Słowaków.

Gospodarzami cyklu będą moi słowaccy przyjaciele – Katarina i Ivan Lukacowie z MyRoad, którzy organizują motocyklowe wycieczki po Słowacji. Zaprowadzą nas do miejsc, o których wiedzą tylko miejscowi, pokażą gdzie warto zapuścić się motocyklem i opowiedzą mnóstwo ciekawych historii.

Partnerem cyklu jest Cardo, producent znakomitych interkomów Scala Rider. Modelu Freecom4 będziemy używać podczas naszych podróży po Słowacji. Dzięki zestawowi będziemy mieli możliwość na bieżąco wymieniać się wrażeniami z podróży i ostrzegać o niebezpieczeństwach na drodze. Szczegółowy test zestawu Freecom 4 ukaże się na portalu zaraz po naszym powrocie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.