Yamaha przedstawiła oficjalny motocykl Cyrila Despresa, którym wystartuje on podczas najbliższego Rajdu Dakar. Przygotowana na każdą ewentualność Yamaha YZ450F Rally wystartuje 5 stycznia z Rosario w Argentynie.

Rajd Dakar coraz bliżej. Mordercze zmagania na pustyniach Ameryki Południowej znów rozpalają ciekawość fanów, zaś w teamach zawodników wywołują zrozumiałą nerwowość. Najlepsze zespoły KTM i Honda kończą przygotowania.

Niewątpliwie najbardziej imponującym sprzętem w okresie przygotowań do Dakaru była Honda CRF450 HRC. Wygrana w Rajdzie Maroka to nie jedyna chwalebna karta tego motocykla.

Gruszek w popiele nie zasypuje Yamaha, która postawiła sobie za cel sięgnąć podczas najbliższej edycji Dakaru po zwycięstwo. Team z Iwata przygotował na tę imprezę niezwykle mocną ekipę. Takie nazwiska jak Cyril Despres, Olivier Pain i Frans Verhoeven pozwalają sądzić że wygrana jest naprawdę w zasięgu ręki.

Najważniejszym narzędziem w osiągnięciu tego celu będzie oczywiście przygotowana specjalnie dla Despresa Yamaha YZ450F Rally.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here