Yamaha przedstawiła oficjalny motocykl Cyrila Despresa, którym wystartuje on podczas najbliższego Rajdu Dakar. Przygotowana na każdą ewentualność Yamaha YZ450F Rally wystartuje 5 stycznia z Rosario w Argentynie.

Rajd Dakar coraz bliżej. Mordercze zmagania na pustyniach Ameryki Południowej znów rozpalają ciekawość fanów, zaś w teamach zawodników wywołują zrozumiałą nerwowość. Najlepsze zespoły KTM i Honda kończą przygotowania.

Niewątpliwie najbardziej imponującym sprzętem w okresie przygotowań do Dakaru była Honda CRF450 HRC. Wygrana w Rajdzie Maroka to nie jedyna chwalebna karta tego motocykla.

Gruszek w popiele nie zasypuje Yamaha, która postawiła sobie za cel sięgnąć podczas najbliższej edycji Dakaru po zwycięstwo. Team z Iwata przygotował na tę imprezę niezwykle mocną ekipę. Takie nazwiska jak Cyril Despres, Olivier Pain i Frans Verhoeven pozwalają sądzić że wygrana jest naprawdę w zasięgu ręki.

Najważniejszym narzędziem w osiągnięciu tego celu będzie oczywiście przygotowana specjalnie dla Despresa Yamaha YZ450F Rally.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.