Uważasz R-jedynkę za ekstremalny motocykl? Oto sprzęt, który wstrząśnie twoim światopoglądem: zadziwiający custom zbudowany na bazie wyścigowego modelu Yamahy przez warsztat Roaring Toyz. Odtąd już nic nie będzie takie samo.

Szef Roaring Toyz, Robert Fisher, zirytował się, że R-jedynka staje na koło zamiast ostro przyspieszać. Dodał do niej zatem specjalnie zaprojektowany wydłużony monowahacz. To rozwiązanie oprócz niewątpliwej poprawy prowadzenia na prostej, na nowo zdefiniowało to, co rozumiemy przez pojęcie „ekstremalny”.

Tarcze hamulcowe z górnej półki produkcji Yana Shiki oraz mocarne hamulce Brembo współpracują z przewodami w stalowym oplocie i osprzętem Graves Motorsports. Roaring Toyz wykonało także manetki w niesamowitym kształcie i kilka innych dedykowanych elementów.

Fabryczny silnik Yamahy R1 wyposażono w sterownik Power Commander V, zaś za odprowadzanie spalin odpowiada teraz wydech Alien Head firmy Brok. Ostatecznej dawki szaleństwa dodają liczne elementy podświetlane diodami LED i 100 watowy zestaw stereo.

O grafice nie wspominamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.