[TYLKO U NAS] Ukraina: zniknęła kolekcja 63 rzadkich motocykli. W biały dzień!

-

Unikalna kolekcja 63 zabytkowych motocykli padła łupem złodziei w ukraińskim Sewastopolu na Krymie. Złodzieje na oczach ochroniarzy przez kilka dni wywozili eksponaty ciężarówkami, po czym ślad po nich zaginął.

Motocykle skradziono z prywatnego Muzeum Motoryzacji w samym centrum miasta. Dwu- i trzykołowe maszyny (z wózkiem bocznym) wywiezione zostały kilkoma ciężarówkami. Łączna wartość całej kolekcji wynosi co najmniej 1 mln euro (4 mln zł).

Zniknęła kolekcja 63 motocykli

Cała operacja odbywała się w ciągu czterech dni, w biały dzień, pod nadzorem kamer i na oczach ochroniarzy . Ci jednak – jak zeznali – byli przekonani, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Złodzieje nie przedstawili jednak jakichkolwiek dokumentów.

Sprawców zuchwałej kradzieży poszukuje teraz ukraińska milicja.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY