Wśród premier Triumpha zaprezentowanych w czasie niedawnych targów EICMA zabrakło oczekiwanych maszyn z silnikiem 250 cm3. Brytyjczycy rzucili jednak pewne światło na to kiedy i w jakiej formie te motocykle się pojawią.

O planowanych “ćwiartkach” Triumpha pisaliśmy już wcześniej. Wiadomo, że będą produkowane w Indiach i zostaną przeznaczone głównie na wschodzące azjatyckie rynki. Niedawno światło dzienne ujrzały szpiegowskie zdjęcia małego nakeda, stylizowanego na młodszego brata modelu Street Triple. Brytyjczycy planują jednak wypuszczenie także sportowej, w pełni obudowanej wersji tej maszyny. Jest szansa, że otrzyma nazwę Daytona 250, co marketingowo połączy ją z większą Daytoną 675.

Obie wersje, sport i naked, będą napędzane tym samym jednocylindrowcem. Ich premiera nastąpi prawdopodobnie na przyszłorocznej edycji EICMA w Mediolanie lub na targach Intermot w Kolonii. Fakt, że władze Triumpha wspominają o tych modelach na europejskich targach może świadczyć o tym, że zobaczymy je także u nas.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.