Specjalne wersje modeli Triumph Bonneville i Triumph Speed ​​Triple na 2013 r. zostały zaprezentowane w USA. Jak piszą amerykańskie portale,  świetnie wykonana delikatna kosmetyka może na nowo wzbudzić pożądanie wśród klientów.

Triumph Speed ​​Triple Special Edition otrzymał nowy kolor Graphite Matte, podkreślony niebieskimi akcentami. Aurę wyjątkowości podkreślają dodatki z włókna węglowego na przednim błotniku, osłonach bocznych i zbiorniku paliwa. Obrazu całości dopełniają wyścigowe paski, nowe lusterka, siodło i czarne zaciski hamulców.

Stalowobłękitny Triumph Speed Triple pojawi się w amerykańskich salonach już niebawem i kosztować będzie 13 400 dolarów (43 tys. zł) – około 500 dolarów więcej od standardowego Speed ​​Triple.

Triumph Bonneville także doczekał się niewielkiej kosmetyki w modelu Special Edition. Zastosowano dwukolorowe malowanie: matowa czerń rozjaśniona jest biegnącym przez ramę, błotniki i zbiornik paliwa pasem w kolorze Cranberry Red.

Unikalnymi elementami tej wersji Boneville są również tylny uchwyt dla pasażera, dolna osłona silnika i całkiem na nowo zaprojektowane siedzisko. Znajdziemy w tej wersji dużo akcentów w czarnym matowym kolorze – na obudowach, mocowaniach reflektorów, lusterek i na aluminiowych felgach. Cena: 8 000 dolarów (25 000 zł).

Oba motocykle spodziewane są u amerykańskich dealerów najpóźniej 1 maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.