Ducati Scrambler został sfilmowany podczas jazd testowych na terenie fabryki w Borgo Panigale. Mimo zamontowanych akcesoriów przypominających śmieci, w oczy rzuca się bardzo wyrazisty styl nowego modelu.

Kilka dni temu pisaliśmy o oficjalnej prezentacji Ducati Scramblera dla pracowników fabryki. Każdy z nich mógł obejrzeć nowy model w specjalnym kontenerze, który chronił sekret producenta przed obiektywami fotoreporterów.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Tym razem jeden z reporterów przyłapał Scramblera podczas pomiarów hałasu, które odbywały się na terenie fabryki Ducati w Borgo Panigale. Motocykl wyposażono w dziwaczny osprzęt, który przypominał zebrane naprędce z pobliskiego śmietnika odpady.

Test Ducati Scramblera

Mimo plątaniny rur i niezbyt urodziwych pojemników dość wyraźnie widać prosty i wyrazisty styl nowego modelu. Bardzo podoba nam się także brzmienie silnika, choć bierzemy poprawkę, że w testowanym motocyklu układ wydechowy nie jest jeszcze ukończony.

Nowy Scrambler będzie prawdopodobnie napędzany pochodzącym z Monstera chłodzonym powietrzem silnikiem o pojemności 696 cm3.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.