Ride2Life, wyprawa motocyklowa dookoła Polski. Oto co znaczy przyjaźń

-

3,5 tys. kilometrów przejadą po Polsce dwaj motocykliści, Piotr Uljasz i Damian Śmigielski, by zebrać pieniądze na leczenie jednego z nich. Piotr cierpi na stwardnienie rozsiane, a wyprawa motocyklowa ma spopularyzować wiedzę o tej chorobie.

Wyprawa motocyklowa po Polsce wyruszy 10 maja z Gdańska. Weźmie w niej udział dwóch przyjaciół, Piotr i Damian, jednak – jak podkreślają – nie chcą jechać sami, dlatego zapraszają wszystkich motocyklistów do przyłączania się na trasie.

Motocykle do podróży, dwie Yamahy Tenere,  udostępniła Yamaha Polska. Projekt wspiera również Fiat, Orlen i Carrefour.

Motocyklowa wyprawa dookoła Polski była od dawna marzeniem Piotra, który od 10 lat choruje na stwardnienie rozsiane. W realizację tego marzenia zaangażował się Damian – kolega Piotra ze szkoły średniej i dziennikarz motoryzacyjny. Piotr postanowił pokazać, że nawet tak ciężka choroba nie przeszkadza w realizacji marzeń.

Podczas wyprawy Piotr i Damian chcą odwiedzić jak największą liczbę miejscowości. Do 20 maja odwiedzą m.in. Gdańsk, Międzyzdroje, Białystok i Kudowę Zdrój. Wyprawa zakończy się 19 maja na Helu.

Więcej informacji na profilu wyprawy na Facebooku.

Wyprawa motocyklowa Ride2Live – kto i dlaczego

 

Ride2Life – dlaczego warto mieć marzenia

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY