Reklama

[sam id=”24″ codes=”true”]Moto Guzzi odsłoniło w Mediolanie dwa nowe modele, które bazują na platformie udanej Californii 1400. Eldorado i Audace nawiązują do historycznego modelu włoskiego producenta oferując jednak dwa różne warianty estetyki.

Model Eldorado to nawiązanie do produkowanego w latach 60. motocykla Moto Guzzi o tej samej nazwie, który przeznaczony był głównie na rynek USA. Nowy Eldorado wyposażony jest w 16-calowe koła z oponami zdobionymi charakterystycznym białym pasem.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Inne detale także wskazują na historyczne inspiracje – szprychowe koła, głębokie błotniki, ogromne siodło, głęboko profilowana kierownica nadają motocyklowi nieco cukierkowego stylu pin-up.

Moto Guzzi Eldorado (3)Za klasyczną amerykańską estetyką kryją się jednak nowoczesne rozwiązania techniczne – znakomity V-twin o pojemności 1 400 cm3 z elektroniczną przepustnicą i trzema trybami jazdy oraz wał napędowy CARC (cardano reattivo compatto – kardan reaktywny kompaktowy).

Moto Guzzi Eldorado (2)Druga z nowości – model Audace mimo, że technicznie identyczny z Eldorado, utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce dark custom. Znajdziemy tutaj tylko pojedyncze siodło, minimalistyczne osłony, kierownicę typu drag bar i przedni błotnik wykonany z karbonu.

Moto Guzzi AudaceDetale takie jak charakterystyczny zbiornik oleju tylnego amortyzatora czy obszyta alcantarą kanapa z kontrastowymi szwami podkreślają ekstrawagancki charakter motocykla.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Moto Guzzi nie podało jak dotąd cen modeli Audace i Eldorado. Nie ujawniono także szczegółów dotyczących dostępności motocykli w polskiej sieci sprzedaży.

Moto Guzzi Audace (3)

Moto Guzzi Audace (2)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.