Givi zaprezentowało zestaw nowych toreb motocyklowych, które oprócz posiadania wielu praktycznych walorów poprawiają również nasze bezpieczeństwo. Wszystko dzięki dużym odblaskowym panelom.

Zestaw składa się w dwóch toreb bocznych, tankbaga i dużej torby cylindrycznej. Wszystkie wykonane są z wytrzymałego PVC, mają liczne paski pozwalające mocować je do motocykla na różne sposoby oraz są wodoodporne. Nie polecamy co prawda topienia ich w rzece, ale ochronią zawartość przed każdą ulewą.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Givi (4)Boczne torby mają pojemność po 25 litrów, rączki do wygodnego przenoszenia oraz dwa systemy pasków mocujących. Tankbag o pojemności 20 litrów może być zamocowany również na tylnym siedzeniu. Jest także wyposażony w pasek na ramię. Linię zamyka pojemna, 30-litrowa torba o cylindrycznym kształcie.

Givi (1)Wielkie fluorescencyjne panele są tym co wyróżnia (dosłownie) te torby na tle innych. Można mieć więc nadzieję, że inni kierowcy dostrzegą nas w porę. Ceny również nie odstraszają. Zestaw toreb bocznych kosztuje ok. 520 zł, tankbag 290 zł, a torba cylindryczna 230 zł.

Givi (3)

Givi (2)

1 KOMENTARZ

  1. Torby tekstylne zwłaszcza te prezentowane tutaj mają dużo zalet ale jedną bardzo poważną wadę – łatwo je ukraść z motocykla.Dotyczy to zwłaszcza tankbagu .Pod tym względem nie ma alternatywy dla kufrów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here