Givi zaprezentowało zestaw nowych toreb motocyklowych, które oprócz posiadania wielu praktycznych walorów poprawiają również nasze bezpieczeństwo. Wszystko dzięki dużym odblaskowym panelom.

Zestaw składa się w dwóch toreb bocznych, tankbaga i dużej torby cylindrycznej. Wszystkie wykonane są z wytrzymałego PVC, mają liczne paski pozwalające mocować je do motocykla na różne sposoby oraz są wodoodporne. Nie polecamy co prawda topienia ich w rzece, ale ochronią zawartość przed każdą ulewą.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Givi (4)Boczne torby mają pojemność po 25 litrów, rączki do wygodnego przenoszenia oraz dwa systemy pasków mocujących. Tankbag o pojemności 20 litrów może być zamocowany również na tylnym siedzeniu. Jest także wyposażony w pasek na ramię. Linię zamyka pojemna, 30-litrowa torba o cylindrycznym kształcie.

Givi (1)Wielkie fluorescencyjne panele są tym co wyróżnia (dosłownie) te torby na tle innych. Można mieć więc nadzieję, że inni kierowcy dostrzegą nas w porę. Ceny również nie odstraszają. Zestaw toreb bocznych kosztuje ok. 520 zł, tankbag 290 zł, a torba cylindryczna 230 zł.

Givi (3)

Givi (2)

1 KOMENTARZ

  1. Torby tekstylne zwłaszcza te prezentowane tutaj mają dużo zalet ale jedną bardzo poważną wadę – łatwo je ukraść z motocykla.Dotyczy to zwłaszcza tankbagu .Pod tym względem nie ma alternatywy dla kufrów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.