Podróż w siodle Harleya-Davidsona Street Glide, 25 tysięcy euro i zwrot wszelkich kosztów – takie atrakcje czekają na szczęśliwca, który weźmie udział w tegorocznej edycji projektu Discover More. Najpierw jednak trzeba wygrać w konkursie. 

“Praca marzeń” – takie określenie pojawiło się przy okazji nowej edycji projektu “Discover More”, organizowanego przez Harleya-Davidsona. Osoba, która zostanie wybrana do projektu otrzyma zadanie przemierzenia Europy na dostarczonym przez H-D motocyklu Street Glide. Do obowiązków szczęśliwca należeć będzie między innymi prowadzenie bloga z podróży i udzielanie się na rozmaitych imprezach organizowanych przez Harleya.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Za swoją ciężką pracę zwycięzca otrzyma wynagrodzenie w wysokości 25 000 euro (100 000 zł) oraz zwrot wszelkich kosztów podróży. Będzie mógł także zatrzymać powierzony przez H-D motocykl.

W propozycji Harleya jest jednak pewien haczyk – aby wziąć udział w projekcie, należy zakończyć swoją obecną pracę. Trzeba także płynnie znać język angielski, mieć prawo jazdy kategorii A od co najmniej trzech lat i ukończone 21 lat. Więcej informacji znajduje się tutaj.

3 KOMENTARZE

  1. To pojedzie ktoś z Europy Zachodniej z perfekcyjnym angielskim (brytol, albo skandynaw, ew. jakiś holender) w wieku tak do 35 lat. No i przystojniaczek musi być. Tak obstawiam. :-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.