Pochwalił się na forum swoimi wyczynami. Teraz trafi do więzienia

-

Brytyjski biker, który szukał na forum sposobu na uniknięcie mandatu za przekroczenie prędkości skończył w więzieniu. Jego aroganckie posty wywołały wściekłość internautów i sprowokowały ich do zgłoszenia go na policję.

Andrew John Kelly chciał na forum poświęconym mandatom dowiedzieć się, jak może uniknąć odpowiedzialności za przekroczenie prędkości, którego dopuścił się w North Yorkshire rok wcześniej. Był ciekaw co grozi mu za nie przyjmowanie listów od policji.

Kelly wywołał oburzenie forumowiczów swoim zarozumialstwem. Chwalił się, jak wielokrotnie oszukiwał władze i w ten sposób unikał płacenia kar. Uczciwi internauci zainteresowali jego przypadkiem policję.

Podczas przesłuchania Kelly próbował zwodzić stróżów prawa, że kierowcą uwidocznionym na zdjęciach z fotoradaru był potencjalny nabywca motocykla o imieniu Richard. Policjanci sprawdzili jednak, że zarówno kształt sylwetki, cechy charakterystyczne, jak i ubrania wskazują, że to właśnie Kelly prowadził wtedy motocykl.

Został on skazany na 8 miesięcy więzienia, przypisano mu także sześć punktów karnych. Komendant policji North Yorkshire skwitował całą rzecz krótko: Kłamstwo ma krótkie nogi. Musi wypić piwo, którego nawarzył.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY