Amerykański importer motocykli Hondy zaprezentował ciekawy film promocyjny nowego motocykla crossowego, którego premierę przewidziano na 14 maja. Filmik nakręcono kamerą zamocowaną na tylnym wahaczu motocykla.

Klip przedstawia zmagania tylnego koła z szutrową nawierzchnią toru. Model motocykla pozostaje tajemnicą. Najbardziej prawdopodobne, że przedstawionym modelem jest CRF450R lub CRF250R.

W bieżącym roku zaprezentowano już nową wersję CRF450R, bardzo możliwe zatem, że kamera zamontowana była na wahaczu CRF250R, który nie przechodził modernizacji od roku 2010.

Wydaje się również prawdopodobne, że Honda szykuje jeszcze coś innego. Może zdecydowała się pójść drogą KTM i wprowadzić model 350. Może zamierza ponownie powalczyć w Dakarze i to, co widzimy na filmie to tylne koło modelu CRF450X.

To wszystko tylko przypuszczenia, faktem natomiast jest, że sprzedaż maszyn terenowych w USA systematycznie spada i Honda musi zrobić coś, co pozwoli jej powstrzymać ten trend i zachować swą pozycję na rynku.

Nowy motocykl crossowy Hondy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.