Nowy motocykl crossowy Hondy. Ciekawy film promocyjny

-

Amerykański importer motocykli Hondy zaprezentował ciekawy film promocyjny nowego motocykla crossowego, którego premierę przewidziano na 14 maja. Filmik nakręcono kamerą zamocowaną na tylnym wahaczu motocykla.

Klip przedstawia zmagania tylnego koła z szutrową nawierzchnią toru. Model motocykla pozostaje tajemnicą. Najbardziej prawdopodobne, że przedstawionym modelem jest CRF450R lub CRF250R.

W bieżącym roku zaprezentowano już nową wersję CRF450R, bardzo możliwe zatem, że kamera zamontowana była na wahaczu CRF250R, który nie przechodził modernizacji od roku 2010.

Wydaje się również prawdopodobne, że Honda szykuje jeszcze coś innego. Może zdecydowała się pójść drogą KTM i wprowadzić model 350. Może zamierza ponownie powalczyć w Dakarze i to, co widzimy na filmie to tylne koło modelu CRF450X.

To wszystko tylko przypuszczenia, faktem natomiast jest, że sprzedaż maszyn terenowych w USA systematycznie spada i Honda musi zrobić coś, co pozwoli jej powstrzymać ten trend i zachować swą pozycję na rynku.

Nowy motocykl crossowy Hondy

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY