Pierwsze zdjęcia Ducati Scramblera. Wygląda naprawdę świetnie!

-

Z Borgo Panigale wyciekło kilka koncepcji stylistycznych nowego modelu Ducati: Scramblera. Wygląda na to, że włoski producent zamierza tchnąć w tę maszynę ducha klasyki przy zachowaniu nowoczesnych rozwiązań i trendów.

Wokół modelu Ducati Scrambler sporo się dzieje. Niezwykle łasy na ten typ motocykli rynek amerykański nie ustaje w spekulacjach i domysłach co do przyszłego kształtu maszyny z Borgo Panigale. Sceptycy łączyli plany Scramblera z wykupieniem włoskiej marki przez Audi, wieszcząc utratę unikalnego stylu i specyficznej duszy tych motocykli. Ujawnione niedawno pierwsze wizualizacje jasno jednak pokazują, że przewidywania pesymistów są nietrafne.

Pierwsze zdjęcia Ducati Scramblera. Wygląda naprawdę świetnie!

Podczas prac nad Scramblerem Włosi skupili się na podkreśleniu własnej bogatej historii, która w innych modelach była dotąd słabo zaakcentowana. Nowy Scrambler, choć wprost nawiązuje do swego poprzednika z lat 60., po brzegi wypełniony jest nowoczesną technologią i aktualnymi akcentami stylistycznymi.

Spodziewanym napędem Scramblera ma być silnik o pojemności 796 cm3 pochodzący z modelu Monster. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że Scrambler, podobnie jak Monster otworzy nową linię motocykli. Możemy zatem spodziewać się Scramblerów o pojemnościach 821 cm3 a nawet 1199 cm3.

Choć Ducati milczy na temat udziału tego modelu w tegorocznych targach EICMA, niemal w 100 % dopracowane stylistycznie wizualizacje wskazują, że prace nad Scramblerem są już na ukończeniu.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY