Kilka nowych i odświeżonych modeli zaprezentowała Honda podczas rozpoczętych właśnie targów Tokyo Motor Show. Największe zainteresowanie wzbudza odnowiona Honda CB 1300 w wersji Super Bol d’Or.

Najpotężniejszy naked Hondy w wersji Super Bol d’Or ma zmienione obręcze kół, światła oraz przedni błotnik. Sześciostopniowa skrzynia biegów zastąpiła dotychczasową pięciostopniową.

Nowy model dostępny będzie w tradycyjnym dla Hondy trójkolorowym malowaniu czerwono-biało-niebieskim. Nie wiadomo na razie, kiedy pojawi się w salonach w Europie.

Honda zaprezentowała również w Tokio odświeżone wersje swoich mniejszych nakedów: CB 400 Super Bol d’Or i CB 400 Super Four. Dane techniczne wszystkich nowości nie zostały jeszcze ujawnione. Na pierwszy rzut oka widać jednak, że również czterysetki  otrzymały nowe felgi, zamiast dotychczasowych trójramiennych.

Ostatnią nowością Hondy na Tokyo Motor Show jest skuter Dunk. Wystylizowany na lata 80. ubiegłego wieku jednoślad otrzymał oświetlenie LED i nowy silnik o pojemności 50 ccm.

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe czy i kiedy honda zdecyduje się na wprowadzenie dużej cb w europie. Motocykl jest nietuzinkowy, jest to motocykl raczej dla dojrzałych motocyklistów. Niektórzy jego posiadacze twierdzą że to może być ostatni motocykl jaki zakupili, i coś w tym jest, jednak coraz ciężej znaleźć świeży sprzęt. Fajnie byłoby gdyby wrócił do salonów :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.