NewsyHarley-Davidson V-Rod w wersji dla Batmana, czyli elektryczny Batpod

Harley-Davidson V-Rod w wersji dla Batmana, czyli elektryczny Batpod

-

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o przemierzaniu ulic pojazdem Batmana, to mamy dla was propozycję. Na e-bayu pojawił się zbudowany na bazie modelu Harley-Davidson V-Rod 2002 Batpod z napędem elektrycznym. 

Motocykl skonstruował spawacz-mechanik z Nevady o imieniu Jeff na ramie z V-Roda. Energii dostarczają potężne akumulatory Optima Bluetop D34M.

By je zmieścić po siedzeniem, Jeff przekonstruował przednie i tylne zawieszenie V-Roda, co wymusiło również zmianę opon. Teraz z przodu i tyłu zamocowane są jednakowe koła  200/50-18. Elektryczny Batpod osiągnął już na aukcji cenę 15 tysięcy dolarów (65 tys. zł).

Jak widać na filmie, motocykl prowadzi się w jedynie słusznej pozycji leżącej. Problemem dla miejskich bohaterów może być niewielki zasięg – zaledwie 64 kilometry bez ładowania akumulatorów.

Konstruktor nie zapomniał o najważniejszym: przewidział specjalne mocowanie dla karabinów. By zapewnić pojazdowi odpowiednią siłę ognia, w broń należy się jednak zaopatrzyć we własnym zakresie.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim!
Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

POLECAMY

ZOBACZ RÓWNIEŻ