Odświeżony Triumph Speed Triple R. Więcej wyrazu i niższa cena

-

Triumph odświeżył swojego mocnego roadstera Speed Triple R. Choć zmiany nie są duże, nadają temu nakedowi nieco innego wyrazu. Istotną zmianą, którą warto wskazać jest fakt, że nowy model powinien być nieco tańszy od poprzednika.

Pierwszą zmianą, którą łatwo zauważyć jest czerwona osłona chłodnicy i czerwone paski na obręczach kół. Producent zadbał także o dopasowaną kolorystycznie szybę, osłonę pod silnikiem i pokrywę siedziska pasażera. Tylny reflektor jest teraz przezroczysty zaś osłonę termiczną wydechu wykonano w czerni.

Speed Triple R dostępny będzie w nowych wariantach kolorystycznych: matowym białym z czerwonymi dodatkami i czarnym z czerwonymi dodatkami. Zaskoczeniem w nowym modelu będzie nieco niższa cena. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu odlewanych kół aluminiowych w miejsce dotychczas używanych kutych. Model Speed Triple R 2014 będzie wyposażony seryjnie w odłączany ABS.

Nie przewidziano żadnych zmian w 133 konnym silniku 1050 cm3, standardowym zawieszeniu Öhlins ani zaciskach hamulcowych Brembo. Cenę nowego Speed Triple ustalono na 10 999 funtów (55 000 zł).

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY