Moto Guzzi pracuje nad nową wersją swojego legendarnego modelu LeMans. Motocykl, który niemal na pewno będzie miał formę agresywnego streetfightera, jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic firmy.

Pogłoski o reaktywacji sławnego Le Mans pojawiają się od czasu do czasu. Zdaniem dziennikarzy włoskiego magazynu inSella, którzy pilnie śledzą wszelkie informacje pojawiające się w tej sprawie, nowy Le Mans będzie power nakedem, co ma zapewnić mu rynkowy sukces.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Choć Moto Guzzi oficjalnie nie wypowiada się na temat możliwego wznowienia produkcji tej linii modelowej, osoby blisko związane z włoskim producentem sugerują, że do napędu tego modelu może posłużyć znany z modelu California poprzeczny 8-zaworowy V-Twin o pojemności 1380 cm3. Najprawdopodobniej otrzyma on jednak chłodzenie cieczą, które Mandello del Lario zapowiada już od dłuższego czasu.

Oryginalny, pierwszy Le Mans

1 KOMENTARZ

  1. …osobiście nie znam bliżej marki, jedynie z mediów, jednak zawsze sprzęty tej firmy robiły na mnie ogromne wrażenie, wiele czytałem o ponadprzeciętnych możliwościach silników, dużej elastyczności i sporym momencie. Pierwowzór w oryginale po prostu piękny, tym bardziej biorąc pod uwagę wiek oraz ówczesne trendy. Szkoda że na naszych drogach tak rzadko spotykane i mało popularne… .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.