Reklama

Zaprezentowana została MV Agusta Brutale Corsa – ekskluzywna wersja potężnego nakeda. Budowana ręcznie limitowana seria ma według producenta przesunąć granice ekscytacji na dotychczas nieznane tereny.

Charakterystyczny styl MV Agusta Brutale Corsa jest natychmiast rozpoznawalny po niezwykle wyrazistej stylistyce i obsesyjnym wręcz przywiązaniu do detali. Motocykl wyposażony jest w silnik o mocy 158 KM i momencie obrotowym wynoszącym 100 Nm.

Superlekkie kute aluminiowe koła współpracują z regulowanym zawieszeniem Öhlins. Pozwala to na znakomite wyczucie wszelkich zmian dynamiki jednośladu – tym bardziej, że dla tego modelu zaprojektowano specjalną główkę kierownicy, wykonaną z jednego bloku metalu.

Brutale Corsa to mnóstwo akcentów stylistycznych: rama pomalowana błyszczącym czarnym lakierem, ręcznie szyte siodło, oraz podnóżki, klamki i zbiorniki płynów wyfrezowane z pojedynczych kawałków aluminium. Osłonę zbiornika paliwa stworzono na nowo specjalnie dla tego modelu, zaś mocowanie tablicy rejestracyjnej i tylny błotnik wykonany z kewlaru oznaczone są logo MV Agusta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.