Już w najbliższy czwartek, szóstego marca, rozpoczynają się targi motocyklowe Motosalon w Brnie. Podczas tegorocznej edycji na gości oprócz najnowszych modeli motocykli i pięknych kobiet czekać będzie szereg imprez towarzyszących.

Udział w Motosalonie potwierdzili prawie wszyscy najważniejsi producenci motocykli. Oprócz tak znanych marek jak Honda, Yamaha czy Harley-Davidson zobaczymy również Royal-Enfielda i Jawę.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Oprócz prezentacji nowych modeli motocykli i akcesoriów, organizatorzy przewidzieli także jazdy testowe turystycznymi modelami Yamahy. Uczestnicy wyruszą na przejażdżkę ulicami Brna i skorzystają z możliwości przejechania się po sławnym torze wyścigowym w tym mieście.

Brno7Do dyspozycji zwiedzających będzie także strefa początkujących, gdzie młodzi adepci motocyklowego rzemiosła będą mogli zaznajomić się z techniką jazdy i nauczyć się reagować prawidłowo sytuacjach zagrożenia.

Brno6Podczas Motosalonu nie zabraknie wizyt znanych kierowców wyścigowych i popisów stunterskich, w tym kuli śmierci i przygotowanych specjalnie dla dzieci kaskaderskich opowieści o Batmanie, Supermanie czy bohaterach popularnej bajki “Sąsiedzi” (Pat i Mat).

Brno1Innymi wartymi uwagi imprezami towarzyszącymi targom będą konkurs dla młodych mechaników i uroczyste zakończenie wyprawy “Jawą Dookoła Świata”. Prezentowane zdjęcia pochodzą z poprzednich edycji targów.

Brno3

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ