Komunikacja na motocyklu będzie jednym z tematów poruszonych w dzisiejszym wydaniu programu “Raport” na antenie TVN Turbo. O specyficznym języku migowym stosowanym przez motocyklistów opowie nasz redaktor Rafał Betnarski.

Dziś o 18.00 i tuż po północy o godzinie 00.20 w programie “Raport” zostanie wyemitowany materiał o motocyklowej komunikacji na drodze. W programie wystąpi nasz redaktor Rafał Betnarski, który opowie jak skutecznie porozumiewać się w grupie i jakie znaczenie dla bezpieczeństwa ma znajomość tego branżowego “języka” migowego.

Krystian Plato z TVN Turbo i Rafał Betnarski z Motovoyagera
Krystian Plato z TVN Turbo i Rafał Betnarski z Motovoyagera

Zapraszamy wszystkich motocyklistów do oglądania programu. Cieszymy się, że nasza ulubiona stacja telewizyjna coraz częściej podejmuje temat jednośladów. Przypominamy – program Raport na antenie TVN Turbo, godzina 18.00 i 00.20.

Aktualizacja, 3 kwietnia, 15,45.

Ze względu na transmitowany na antenie TVN Turbo mecz piłki nożnej, powtórka programu “Raport Turbo” zostanie nadana nie o 20.00, a 20 minut po północy.

4 KOMENTARZE

  1. …kochani, będzie lepiej, bezpieczniej, bardziej kolorowo miodem i mlekiem płynąco, wprost cudnie,-niemal. Zapewne większość z Was słyszała o kolejnym genialnym projekcie naszych polityków dotyczącym przemodelowania tablic rejestracyjnych za jedynie 50 zeta ? (oczywiście z naszej kieszeni, nie inaczej) .Teraz w tej śmiesznej wprost cenie otrzymamy naklejkę informującą o ważności przeglądu rejestracyjnego, czyż to nie cudowne, za jedyne 50 zł. taaaaki epokowy wynalazek, a jakie korzyści ,no właśnie … . ??? Ktoś kiedyś powiedział że “pieniądze leżą na ulicy” i pewnie miał rację, “cienias” jednak nie umywał się w sferze intelektualnej do naszych polityków Anno Domini III RP, w/g których pieniądze leżą w kieszeniach samych obywateli, nie trzeba nawet schylać się do poziomu ulicy, wystarczy tylko znaleźć pretekst żeby je wyciągnąć, nie istotne mądry czy głupi,- w państwie wolności i demokracji jednostka i tak nie ma nic do gadania … .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.