Motocyklista przewożący drabinę spowodował trzy stłuczki. Szuka go policja

-

Przewieźć drabinę na motocyklu nie jest prosto. Przekonał się o tym angielski motocyklista, który teraz jest poszukiwany przez policję. Całe szczęście że przez jego głupotę nikt nie zginął.

Do zdarzenia doszło na drodze A11 w Suffolk. Poszkodowani twierdzą, że biker wiózł drabinę umieszczoną… w poprzek motocykla. Na skutek jego niefrasobliwości ucierpiała kobieta i dwójka dzieci. Ofiarom udzielono pomocy medycznej, poważnych obrażeń jednak nie stwierdzono.

Z zeznań świadków wynika, że motocyklista nie zapanował nad przewożoną drabiną i wysunęła się ona na sąsiedni pas. Kierowca nadjeżdżającego samochodu chcąc uniknąć zderzenia wykonał gwałtowny manewr i spowodował stłuczkę trzech innych aut.

Miejscowa policja wciąż szuka motocyklowego amatora zakupów w Castoramie.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY